« Zpět na přehled řečníků

Chceme vám představit lidi, plné zkušeností a schopné vás inspirovat. Vybrali jsme profesionály s bohatými zkušenostmi z praxe a ne méně zkušené odborníky na daná témata do panelových diskusí. To, o čem možná sníte, je nejenom možné ale řada lidí už to ve svých firmách zažívá.

Tomáš Hajzler

Rozhovor

Tomáš Hajzler - Peoplecomm

První zkušenosti čerpal na různých manažerských postech tří nadnárodních korporací a při podnikání ve vlastních firmách. Od roku 2002 se věnuje činnosti v Peoplecommu, kde chce lidem přiblížit principy svobody v práci. Od roku 2007 píše blog o širších souvislostech svobodného vedení sebe sama, lidí a firem.“ Založil nakladatelství Peoplecomm, vede vlastní kurzy, workshopy a semináře. Coby „myšlenkový architekt“ spoluorganizoval dva ročníky konference Svoboda naživo v roce 2011 na téma „svoboda v práci“ a v roce 2012 „Práce, škola a společnost.“ V roce 2013 mu vyšla kniha Peníze nebo život.

PROČ JSME HO POZVALI

Tomáš Hajzler v České republice odstartoval hnutí svobody v práci a svobodných firem. Svými konferencemi Svoboda NaŽivo inspiroval celou řadu lidí, což se mu i nadále daří díky jeho publikační činnosti. Členům našeho týmu a organizátorům konference Svobodná firma ochotně podal pomocnou ruku. Zároveň je ale člověkem s jasnou vizí o podnikání, jež je vysoce efektivní, nechávající dostatek prostoru pro realizaci zúčastněných lidí. Tomáš ví, jak by měla vypadat svobodná firma. Zároveň ví, co a jak změnit. Tyto schopnosti potřebuje nejen česká podnikatelská kultura, ale i naše panelová diskuse.