« Zpět na přehled řečníků

Chceme vám představit lidi, plné zkušeností a schopné vás inspirovat. Vybrali jsme profesionály s bohatými zkušenostmi z praxe a ne méně zkušené odborníky na daná témata do panelových diskusí. To, o čem možná sníte, je nejenom možné ale řada lidí už to ve svých firmách zažívá.

Peter Živý

Zdravice

Peter Živý - Intuitivní pedagogika

Peter Živý studuje intuitivní pedagogiku v Německu a ve Švédsku. Tento pedagogický systém byl rozpracován ve švédské škole Solvik (Solvikskolan). Zároveň je lektorem intuitivní pedagogiky: přednáší, vede semináře a workshopy. Často jej uvidíte na oblíbených popularizačních „ochutnávkách“ intuitivních her v rámci různých festivalů a konferencí, anebo na zážitkových setkáních pro děti, pedagogy nebo širší veřejnost. Ve své činnosti vnímá děti jako svobodné a dokonalé bytosti, kterým není potřeba něco vnucovat, ale intuitivně podporovat rozvoj jejich osobností. Petrovým záměrem je vytvořit nové školy příznivé pro děti současnosti.

PROČ JSME HO POZVALI

Peter skutečně umí dostát svému jménu: chceme mu svěřit jednu zážitkovou část z programu konference. Přednášky a diskusní panely naši pozornost mohou zavést příliš jednostranně a brzy unavit. V ten správný okamžik se proto uvolníme, dosavadní program zažijeme umělecky a prohloubíme naše vnímání pro následující program. Budeme si chvíli hrát, a to ať už slovem, anebo skutečně pomocí některé z intuitivních her s Petrem Živým.