« Zpět na přehled řečníků

Chceme vám představit lidi, plné zkušeností a schopné vás inspirovat. Vybrali jsme profesionály s bohatými zkušenostmi z praxe a ne méně zkušené odborníky na daná témata do panelových diskusí. To, o čem možná sníte, je nejenom možné ale řada lidí už to ve svých firmách zažívá.

Jaroslav Dušek

Jaroslav Dušek

Filmový a divadelní herec, známý pódiový improvizátor, moderátor nejen Českých lvů. Nezapomenutelná postava filmů Pelíšky, Pupendo nebo Musíme si pomáhat. Představitel i propagátor moderního duchovního života. Spoluzakladatel divadla Vizita, který je od roku 2005 činný v divadle Na Lávce a od roku 2010 v Divadle Kampa. Známá jsou jeho vyprodaná představení „Čtyři dohody“ a „Pátá dohoda“ inspirované toltéckou moudrostí z knih Dona Miguela Ruize, které již roky oslovují tisíce diváků hledajících živou a praktickou spiritualitu. V roli moderátora propojí program celého dne. Také by se dal označit jako inspirátor. Na konferenci vás v roli moderátora provede programem celého dne.

PROČ JSME HO POZVALI

Jaroslav Dušek je člověk, který se v posledních letech svými aktivitami přibližuje nebývale blízko našim cílům. Jeho komplexní a živá filosofie, která často působí svérázně, je nám sympatická. Často používá jenom odlišné pojmy, jako např. „světelné peníze.“ Dušek je zároveň profesionál, který propojí napěchovaný program: od dopoledních přednášek k odpoledním panelovým diskusím. Chceme si vyslechnout řadu řečníků, každá minuta je drahá. Jarda je ale dostatečně bdělý na to, abychom neztratily ani vteřinu. Nad to v sobě skrývá mistra slova se schopností jasně vystihnout danou věc. Nemluvě pak o bravurní schopnosti rozesmát. Hledali jsme silného partnera pro naše hosty. Jaroslav Dušek není „jen“ moderátor, ale plnohodnotnou součástí konference.