« Zpět na přehled řečníků

Chceme vám představit lidi, plné zkušeností a schopné vás inspirovat. Vybrali jsme profesionály s bohatými zkušenostmi z praxe a ne méně zkušené odborníky na daná témata do panelových diskusí. To, o čem možná sníte, je nejenom možné ale řada lidí už to ve svých firmách zažívá.

Erich Šašinka

Erich Šašinka - EEA

Po absolvování vysoké školy v oboru teoretické kybernetiky, matematické informatiky a teorie systpémů působil na Katedře teoretické kybernetiky a matematické informatiky v Bratislavě. Posledních dvacet let zastává funkci výkonného a v současnosti finančního ředitele softwarové firmy EEA. Ta se dneska specializuje na projekty s použitím nástrojů wikinomics či softwaru open source. Dosud vedl nebo se účastnil více výzkumných vývojových projektů v oblasti informačních technologií. Aktivně působí i v oblasti základního vzdělávání a v roce 2001 byl spoluzakladatelem soukromé waldorfské školy, později i školky, v Bratislavě. V posledním roce vedl kurz Politika, ekonomika, kultura: nové myšlení pro nový svět v rámci The School for Transformative Leadership na Univerzitě Palackého v Olomouci. Je předsedou Slovenskej anthropozofickej společnosti.

PROČ JSME HO POZVALI

U Ericha se nám líbí odhodlání, s jakým podniká v oblasti softwaru, kdy staví na hodnotách jako jsou sdílení informací, sdílení know-how či otevřenost v komunikaci. V profesním i osobním životě se snaží o hledání vědeckých aspektů v duchovně-kulturních otázkách. Těšíme se, ž v panelové diskusi obohatí svou zkušeností z praxe a schopností precizně formulovat problémy.