Život po konferenci

Workshop: Rozvoj tvůrčího potenciálu jednotlivce a týmů - 7. ledna 2014

Jako prohloubení přednášky Anežky Janátové jsme pro vás připravili workshop v úterý 7. ledna 2014, kde půjdeme do hloubky tématu, zažijeme si na sobě jednotlivé aspekty „rozvoje svobodného tvůrčího potenciálu jednotlivce a spolupracujících týmů“ a odneseme si nové poznatky do svého zaměstnání, týmu či firmy.

  • Jak pracovat s vlastní osobností, aby žádoucí změny probíhaly nejen u nás, ale v celém týmu?
  • Jaký je rozdíl mezi svévolí a skutečnou svobodou?
  • Jakým způsobem aplikovat svobodu a odpovědnost, aniž bychom ztratili efektivitu a zisk?
  • Jak účinně motivovat své spolupracovníky?
  • Jak objevit a rozvíjet tvůrčí potenciál u sebe, u svých kolegů a celého týmu?

To jsou základní otázky, kterými se budeme zabývat. Jak teoreticky, tak pomocí prožitkových cvičení. Podle situace se pokusíme do programu zařadit i otázky, které si sebou přinesou účastníci: jak si představujete rozvoj svobodného tvůrčího potenciálu v zaměstnání či ve vaší firme ve 21. století?

Pojďte udělat něco pro sebe i vaši firmu a do nového roku 2014 na konci vánočního času vstupte s novou inspirací a novou silou.

Workshopem nás provede Anežka Janátová (AkademieTabor.cz).
Tým 10-50 lidí. Cena 250 Kč včetně DPH. 7. 1. 2014 v úterý od 17.30 do 21.00, Španělský sál, Španělská 10, Praha 2 (viz zde).

SDÍLENÉ AUTO: pokud pojedete do Prahy z daleka a uvítáte do vašeho auta další účastníky workshopu, anebo by jste naopak uvítali, když by vás někdo svezl, napište prosím Davidovi (qnivq.frgreyr@x3x.pm) a my vás propojíme s ostatními účastníky.

Registrovat

POKRAČUJTE S NÁMI

Udržujte inspiraci stále živou. Konference je úvodem pro návazné workshopy, semináře a společné aktivity vedoucí k individuální a týmové tvořivé práci.
Konferencí naše práce nekončí, ale naopak začíná. Zkušenosti řečníků a dalších hostů pro vás budou inspirací a výzvou k vlastním experimentům.

INSPIRUJTE OSTATNÍ

Přijďte sdílet vaše zkušenosti a prohlubovat aktuální témata. Společně dokážeme nalézat řešení i tam, kde dosud schází zkušenost nebo příklad.
Projdeme celým procesem a zažité zkušenosti můžete uplatnit jak na sobě, tak v pracovním týmu.

BUĎME V KONTAKTU

Máte náměty, dotazy, doporučení a chcete se podílet na budoucím programu, spojte se s námi.

AKCE, KTERÉ JIŽ PROBĚHLY

Setkání: Život (i peníze) - 14. listopadu 2013
První ze série setkání s lidmi, kteří se věnují práci, kterou mají opravdu rádi a dovedou se jí i slušně uživit. Po krátké prezentaci všech řečníků usedneme k panelové diskusi se všemi prezentujícími s cílem probrat základní principy práce, která stojí na individuálním talentu a užitku pro společnost.
Na první podvečer potvrdili účast: Honza Majer & Honza Smetánka (Psychologie.cz); Lubomír Krupa (Paletky.cz); Anežka Janátová (AkademieTabor.cz); David Cháb (zpevticha.cz)
Tým 10-50 lidí. Cena 250 Kč včetně DPH. 14. 11. 2013 ve čtvrtek od 17.30 do 21.00, Španělský sál, Španělská 10, Praha 2 (viz zde).