Místo konání

PASPŮV SÁL – STAROPRAMEN
NÁDRAŽNÍ 84, PRAHA 5 – SMÍCHOV

Foto: Lukáš Černík

 • Metro

  Trasa A: na stanici Malostranská přestoupit na tramvaj č. 12 či 20 do zastávky Na Knížecí.

  Trasa B: na stanici Anděl vystoupit směrem Na Knížecí.

  Trasa C: na stanici I. P. Pavlova přestoupit na tramvaj č. 4, 10 či 16 do zastávky Anděl.

 • Tramvaj

  Tramvaje č. 6, 7, 12, 14 a 20 do zastávky Na Knížecí. Tramvaje č. 4, 9, 10 či 16 do zastávky Anděl a odsud 400 m pěšky směrem po kolejích tramvaje či jednu zastávku tramvají do zastávky Na Knížecí, odkud je to 60 m.

 • Parkování

  V ulici Nádražní a ve všech přilehlých ulicích jsou neplacená, ale omezená množství parkovacích míst. Parkoviště OC Anděl: 10 hodin – 620 Kč a každá další hodina 100 Kč. Doporučujeme záchytná parkoviště za 20 Kč na den.

Adresa

Pivovar Staropramen – Paspův sál
Nádražní 43/84
150 00 Praha 5 – Smíchov
viz web

GPS

50°4'6.762"N, 14°24'23.598"E

JAKÉ MÍSTO MŮŽETE ČEKAT?

Kousek od centra Prahy. Krásný, secesně zdobený a důstojný prostor pro konferenci. 150 let starý a v roce 2012 čerstvě rekonstruovaný Paspův sál.

Živé a moderní prostory klubu Phenomen na obědovou přestávku a pro podvečerní pokračování konference v neformálním stylu seznamování a propojování s účastníky i řečníky. Špičkové cateringové služby Potrefené husy, která zajistí oběd a občerstvení o přestávkách.

KAM NA OBĚD?

Na konferenci potřebujeme být svěží celý den. Rozhodli jsme se oběd přenechat profesionálům. Připravujeme pro vás několik jídel podle našeho výběru: originální receptury, poctivá česká kuchyně i plnohodnotné vegetariánské jídlo. To vše ve spolupráci s Potrefenou husou.

Společné stolování stmeluje rodinu i kolektiv. My chceme využít všech přestávek k propojování a seznamování účastníků i řečníků.

PROČ PASPŮV SÁL?

Josef Paspa, legendární hlavní sládek, jenž stál u rozvoje Staropramenu ve 20. letech dvacátého století, který se pak v 30. letech stal největším pivovarem v Československu a třetím největším v Evropě. Dokázal proměnit Staropramen v moderní podnik, který dokázal úspěšně čelit hospodářské krizi.

NEJEN SÁL, ALE KLUB A TERASA

Podmínkou pro hladký průběh konference je špičkový sál, kde se budeme cítit dobře. Krásná architektura, prosluněný prostor a o přestávkách dostatek prostoru. Nejen pro kuřáky bude k dispozici vytápěná venkovní terasa. Na obědovou přestávku pohodlný klub Phenomen, kde pro vás s pomocí Potrefené husy připravíme několik hlavních jídel.

Po ukončení konference se můžete přesunout opět do Phenomenu a v neformálním duchu navázat kontakt s těmi lidmi, kteří vás přes den zaujali. Do 19 hodiny bude prostor vyhrazen pouze pro účastníky konference. V pozdějších večerních hodinách však klub ožije svým pravidelným pátečním rytmem života.